Witam serdecznie na mojej stronie!

 

Jeśli szukasz nie tylko fotografa, ale również pozytywnych emocji, świetnego wyniku sesji fotograficznej i niepowtarzalnych zdjęć pełnych żywych kolorów, to jesteś we właściwym miejscu! Pracuję jako fotograf od 2010 roku, fotografuję przede wszystkim z pasją i z sercem, staram się zatrzymać czas na swoich zdjęciach :)

 

W roku 2019 moja firma znalazła się w gronie Laureatów w II edycji Ogólnopolskich Plebiscytów Branżowych Orły Fotografii 2019!

W wyniku weryfikacji całej branży (aby otrzymać status Laureata, należy spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 24 tysiące firm.

Moja firma ma 10 pkt z 10 możlwych, bardzo się cieszę i serdecznie Wam dziękuję za Wasze opinia i oceny 😍🥰😘!

Analogicznie jak w pierwszej edycji plebiscytu pod uwagę wzięte zostały wszystkie firmy funkcjonujące na rynku z branży fotografii. Były porówniane oceny ponad 28 tysięcy firm skanując ponad 471 tysięcy stron internetowych portali branżowych i społecznościowych takich jak: np. Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych.

 

Posiadam Studio fotograficzne w Warszawie, ul. Szaserów 38.

 

Zapraszam do przeczytania opinii klientów o współpracy ze mną. 

E-mail: yulitaleleka@gmail.com

 

Tel.:  + 48 513 293 318 

        

  

 

 

  • Facebook Классик
  • Vkontakte App Icon
  • Vimeo App Icon
  • Twitter App Icon

W razie pytań i w celu uzgodnienia dogodnego terminu i szczegółów sesji - proszę o kontakt telefoniczny, mailowy, lub przez formę kontaktową.

© 2010-2019  Yulita Leleka Fotografia